Villa Santa Maria

  • 180 m²

Villa Santa Maria tilbyder en god indkvartering til 7 gæster i Albufeira. Der er et fuldt udstyret køkken og 4 badeværelser.

Villaen er udstyret med 3 soveværelser.

São Rafael Strand ligger 10 minutters kørsel derfra, og Albufeira marina kan nås på 5 minutters kørsel. Gåtur til Albufeira's centrum vil vare i 25 minutter. Café Gate 4 Cafe er placeret 350 meter væk. Marmeleiro busstoppested kan findes inden for 950 meter.

Har du brug for flere muligheder?
Check Top hotels near Villa Santa Maria Albufeira
Luxury Home In Albufeira
pris kun for mobil

Luxury Home In Albufeira

9.0
Fantastisk 1 anmeldelse
270 m fra overnatningsstedet
Villa Fernandes By Interhome
pris kun for mobil

Villa Fernandes By Interhome

8.3
Meget godt 6 anmeldelser
470 m fra overnatningsstedet
USD 316 USD 284
pr. nat
Villa Maria By Interhome
pris kun for mobil

Villa Maria By Interhome

8.8
Fremragende 8 anmeldelser
507 m fra overnatningsstedet
USD 322 USD 290
pr. nat
    Sådan kommer du til hotellet

    Lufthavne

    Portimao Penina lufthavn
    37 km

    Togstationer

    Albufeira Train Station
    4,4 km

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkeringsmuligheder

    • Parkering

    Serviceydelser

    • Sikkerhedspengeskab

    Spisemuligheder

    • Udendørs spiseområde

    I køkkenet

    • Kedel
    • Køkkengrej/ Køkkenredskaber

    For børn

    • Tremmesenge/vugger

    Fritid

    • Grillfaciliteter

    På værelser

    • Klimaanlæg
    • Patio
    • Terrasse
    • Strygeservice

    På badeværelset

    • Vaskemaskine

    Generelle faciliteter

    • Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
    • Røgdetektorer

    Kæledyr

    • Kæledyr ikke tilladt !

    Vigtig information

    Indtjekning: fra 16:00 indtil 23:00
    Udtjekning: indtil 10:00
    Licensnr.93364/AL
    Ofte stillede spørgsmål
    • ❓
      Hvor meget koster det at bo på Villa Santa Maria?
      Lejen på Villa Santa Maria starter ved 307€ dollars pr. Nat.
    • ❓
      Hvilke restauranter ligger tæt på Villa Santa Maria?
      Restauranter i nærheden af Villa Santa Maria omfatter Gate 4 Cafe og Restaurante Mirante III.

    Placering

    Map
    I nærheden

    Lufthavne

    Portimao Penina lufthavn
    37 km

    Togstationer

    Albufeira Train Station
    4,4 km

    Nærmeste vartegn

    Restauranter i nærheden

    Galleri

    Anmeldelser

    Hvis du boede på dette hotel, så del din oplevelse med os, tak

    Skriv anmeldelse

    Skriv anmeldelse

    Hvornår rejste du?

    Dit bedømmelsespoint

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Meget dårligt
    Fremragende

    Dine oplysninger

    Hvor er du fra?
    Tak for det! Tak for at du tog dig tid til at dele din oplevelse. Din anmeldelse vil snart blive offentliggjort
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelse er ikke sendt.

    Kontakt os

    Hvis du har brug for mere end 4 værelser, anmod om gruppebestilling.
    Dine oplysninger
    Emne
    Besked
    Villa Santa Maria Albufeira

    Vis på kortet:

    Vartegn
    Anbefalede restauranter
    Offentlig transport
    Tak for din feedback
    Tak, fordi du abonnerer
    Luk